Wellness

Samostatný luxusný svet, hlboko ukrytý v priestoroch zámku, očarí hostí atmosférou pokoja a oddychu. S vôňou byliniek v rozptýlených kvapkách vody vám prinesie harmóniu mysle a tela. Aspoň na chvíľu zabudnete na únavu, stres, či svet okolo. Vychutnávajte si umenie žiť a užívať...

Rozľahlý priestor na relaxáciu tela a upokojenie myšlienok je strážený mozaikou páva. Nádhera pávích pierok akoby prestúpila zo zámockého parku do tohto sveta vody, relaxu, bubliniek. Užívajte si nečakané vodné prúdy, teplo prestupujúce telom, príjemné dotyky počas masáží a najmä, ničím nerušený oddych.

Voda

Horúca, či teplá, stále zostáva životodarná – voda. Poskytne vám relax, zábavu, utlmenie bolestí a odbúranie stresu. Ponorte sa a oddychujte.

Sauna

V tlmenom svetle horúcich kameňov, teplej pary a infra lúčov si posilníte svoju imunitu, načerpáte nové sily a nadobudnete stratenú vnútornú energiu.

Relax

Ticho prerušované iba zurčaním vody a k tomu horúce ležadlá. V oddychovej zóne si doprajte predovšetkým odpočinok a upokojujúci výhľad z terasy.

Masáž

Nechajte ruky profesionálov, aby vám poskytli úľavu od bolesti i stresu a dopriali vytúžený relax. Fyzický oddych potom poskytne pokoj vašim zmyslov.