Luxusná 4-dňová dovolenka na zámku

2022

Užite si luxusnú dovolenku s exkluzívnymi službami na zámku až na 4 dni! Vychutnajte si obed či večeru v našej ocenenej zážitkovej "Najlepšej hotelovej reštaurácii roka 2020" s klaviristom, ktorý bude hrať naživo. Šéfkuchár Martin Novák, držiteľ Zlatej vidličky, si pre vás pripraví naozaj zážitkové menu. Doprajte si relax na exkluzívnej vínnej masáži a oddychujte v zámockom wellness alebo saunách. Užite si dovolenku plnú oddychu, pohodlia a príjemných aktivít, ktoré vám ponúkneme priamo my alebo nájdete v blízkom okolí. Priamo v Pezinku, vo vinárskom meste zažijete rôzne aktivity. U nás na zámku navštívte naše 800-ročné zámocké pivnice priamo pod zámkom alebo prehliadku Galérie umeleckého skla, Pállfyho apartmánov a mnoho ďalšieho.


POBYT obsahuje

  • Ubytovanie s raňajkami pre 2 osoby na 4 noci
  • Fľaša zámockého vína na izbu
  • Neobmedzený vstup do wellness pre 2 osoby (štandardne 120min.)
  • 1 x 5-chodové menu v ocenenej reštaurácii Palffy restaurant pre 2 osoby (štvrtok, piatok iba ako večera, sobota možnosť výberu obed/večera, v nedeľu iba obed)
  • Exkluzívna 45 min. Zámocká vínna masáž pre 2 osoby
  • 1 x privátny vstup do wellness na 1 hod.


Cena nezahŕňa:
Miestna daň 1€/os./noc.

Storno podmienky:
Bezplatné storno rezervácie je možné urobiť do 72h pred príchodom (do 18:00 hod. 3 dni pred príchodom). V prípade neskoršieho storna alebo nedostavenia sa do hotela bude účtovaných 100% zo sumy rezervácie. Bude účtovaná predplatba vo výške 100%.

Služby v balíku sú fixné, nie je možné ich zamieňať. Nedá sa kombinovať s inými akciami alebo zľavami. Rezervácie na služby je nutné urobiť pred príchodom, inak nevieme garantovať dostupnosť.

Balík je platný pre rezervácie od 23.7.2021.


Fotogaléria

Balíky
Balíky
Balíky
Balíky
Balíky
Balíky
Balíky
Balíky
Balíky
Balíky
Balíky
Balíky

Prihláste sa na odber noviniek

Zadajte emailovú adresu a budeme Vás informovať o najnovších akciách, novinkách a podujatiach.