Gurmán pobyt

2021

Doprajte si jedinečný zážitok prepojený s výborným jedlom. Vychutnajte si obed či večeru v zážitkovej "Najlepšej hotelovej reštaurácii roka 2020" s klaviristom, ktorý bude hrať naživo. Šéfkuchár Martin Novák, držiteľ Zlatej vidličky, si pre vás pripraví naozaj zážitkové menu. Nalaďte sa skvostnými vínami Zámockého vinárstva a užívajte si nádheru priestorov i súkromie bývania. Oddychujte v zámockom wellness alebo saunách. Nechajte sa rozmaznávať pri exkluzívnej vínnej masáži. Aktívny pohyb si doprajte v zámockom parku alebo pri zaujímavých aktivitách v okolí.


POBYT obsahuje

  • Ubytovanie s raňajkami pre 2 osoby na 2 noci
  • Fľaša zámockého vína na izbu alebo k večeri
  • Neobmedzený vstup do wellness pre 2 osoby (štandardne 120min.)
  • 1 x 5-chodové menu v ocenenej reštaurácii Palffy restaurant pre 2 osoby (štvrtok, piatok iba ako večera, sobota možnosť výberu obed/večera, v nedeľu iba obed)
  • Digestive Karpatské brandy špeciál (v istom čase vyrábané priamo u nás na zámku)
  • Zámocká vínna masáž pre 2 osoby ( 30min./osoba)


Cena nezahŕňa:
Miestna daň 1€/os./noc.

Storno podmienky:
Bezplatné storno rezervácie je možné urobiť do 72h pred príchodom (do 18:00 hod. 3 dni pred príchodom). V prípade neskoršieho storna alebo nedostavenia sa do hotela bude účtovaných 100% zo sumy rezervácie. Bude účtovaná predplatba vo výške 100%.

Služby v balíku sú fixné, nie je možné ich zamieňať. Nedá sa kombinovať s inými akciami alebo zľavami. Rezervácie na služby je nutné urobiť pred príchodom, inak nevieme garantovať dostupnosť.

Balík je platný pre rezervácie od 23.7.2021.


Fotogaléria

Gurmán
Gurmán
Gurmán
Gurmán
Gurmán
Gurmán
Gurmán
Gurmán
Gurmán
Gurmán
Gurmán
Gurmán

Prihláste sa na odber noviniek

Zadajte emailovú adresu a budeme Vás informovať o najnovších akciách, novinkách a podujatiach.